Udruga Leptirići | Veliko srce djece iz Krvavca!
Udruga Leptirići | Veliko srce djece iz Krvavca!
17071
post-template-default,single,single-post,postid-17071,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Veliko srce djece iz Krvavca!

11 djece iz Krvavca na buvljaku su prodavali svoje igračke po simboličnoj cijeni s ciljem da sakupljeni novac za Uskrs doniraju djeci Udruge Leptirići za potrebe terapija.

Šime Jerković, Ante Jerković, Roko Antunović, Jure Milan, Roko Ujdur, Frane Gnječ, Brigita Rakić, Iva Zlomislić, Petra Zlomslić, Ana Šalinović i Manuela Zlomislić nenajvljeno su posjetili udrugu i djeci za potrebe terapija donirali 530,00 kuna.

Iz udruge Leptirići od srca zahvaljujemo djeci koja su svojim hvale vrijednim primjerom pokazali kako odvojiti svoje vrijeme i sredstva i na taj način pomoći najranjivijoj populaciji našega duštva.