Udruga Leptirići | Udruga Leptirići obilježila Dane otvorenih vrata
Udruga Leptirići | Udruga Leptirići obilježila Dane otvorenih vrata
17101
post-template-default,single,single-post,postid-17101,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Udruga Leptirići obilježila Dane otvorenih vrata

Udruga Leptirići i ove je godine obilježila Dane otvorenih vrata Udruga u organizaciji ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Za vrijeme dana otvorenih vrata zainteresirane posjetitelje u našim Kabinetima u Metkoviću i Pločama informirali smo o radu i aktivnostima udruge. Pokazali smo im naše prostorije, članovi i terapeuti bili su im na raspolaganju za informacije o širokom spektru socijalnih usluga koje pružamo. Raduje nas i posjeta mladih koji se interesiraju za mogućnost volontiranja u zajednici.