Udruga Leptirići | Leptirići u Evidenciji pravnih osoba koje pružaju socijalne usluge
Udruga Leptirići | Leptirići u Evidenciji pravnih osoba koje pružaju socijalne usluge
17121
post-template-default,single,single-post,postid-17121,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Leptirići u Evidenciji pravnih osoba koje pružaju socijalne usluge

Temeljem odredbe članka 17. Zakona o sustavu državne uprave i članka Zakona o socijalnoj skrbi Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku izdalo je Evidencijski list i Uvjerenje da je Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići 20. svibnja upisana u Evidenciju pravnih osoba i obrtnika koji pružaju socijalne usluge. Time smo postali ovlašteni pružatelj socijalnih usluga poludnevnog boravka za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom, usluge individualne psihosocijalne podrške i usluge rane intervencije.