Posjeta Leptirića prijateljima u Prozor-Ramu

Posjeta Leptirića prijateljima u Prozor-Ramu

Članovi udruge Leptirići posjetili su Prozor –Ramu na poziv prijatelja iz udruge Djeca nade. Uživali smo u cijelodnevnom druženju, upoznavanju, razmjeni iskustava i informacija o zajedničkoj problematici djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom. Zajednički
ručak imali smo u ugodnom ambijentu konobe Gaj. Svetu misu u kapelici Franjevačkog samostana Rama Šćit predvodio je gvardijan fra Andrija Jozić, koji nas je upoznao sa povjesti samostana. Posjetili smo Muzej u kojem smo se uz pratnju fra Andrije upoznali s alatima ramskog područja, narodnim nošnjama te florom i faunom. Uslijedilo je kupanje u ramskom jezeru do večernjih sati kada smo krenuli na put kući. Dugo ćemo pamtiti ovaj izlet koji je teško riječima opisati – ovo treba doživjeti. Predivan spoj dobrih ljudi velika i otvorena srca, prekrasne prirode i povijesno kulturne baštine. Hvala svim članovima udruge Djeca nade na gostoprimstvu, predsjednici udruge gđi Ani Džalto na pozivu, osoblju Konobe Gaj, fra Andriji Joziću što je cijelo popodne odvojio samo za nas. Hvala i svim članovima naše udruge koji su se odazvali pozivu na izlet.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)