Udruga Leptirići | Otto Bock u Leptirićima
Udruga Leptirići | Otto Bock u Leptirićima
17241
post-template-default,single,single-post,postid-17241,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Otto Bock u Leptirićima

Otto Bock u Leptirićima

U četvrtak 11. 07. 2019 god. u 17 sati u prostorijama Udruge Leptirići u Metkoviću, održana je prezentacija pomagala u procesu rehabilitacije kod djece. Organizaciju prezentacije u ime Udruge “Leptirići” organizirala je Mirjana Jović koja je ujedno i članica upravnog odbora. Predstavnica Otto Bocka Zdenka Medić iz poslovnice Dubrovnik općenito je upoznala prisutne roditelje o proizvodima tvrtke Otto Bock koja svojim dugogodišnjim radom, znanjem i inovativnom tehnologijom poboljšava kvalitetu života u procesu rehabilitacije, mobilnosti kao i proizvodnji svih vrsta pomagala potrebnih u svakodnevnom korištenju odraslih osoba s invaliditetom. Ovom prilikom poseban je bio naglasak za potrebama djece s teškoćama u razvoju. Svi prisutni roditelji i djeca mogli su isprobati kolica i proizvode te dobiti informacije o istim. Prezentacija je završila neformalnim druženjem i razmjenom mišljenja.