Udruga Leptirići | Udruga Leptirići održala radionicu u Gradskoj knjižnici Metković
Udruga Leptirići | Udruga Leptirići održala radionicu u Gradskoj knjižnici Metković
17249
post-template-default,single,single-post,postid-17249,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Radionica u Gradskoj knjižnici Metković

Udruga Leptirići održala radionicu u Gradskoj knjižnici Metković

U sklopu niza radionice koje kroz projekt financira Ministarstvo zademografiju, obitelj mlade i socijalnu politiku za članove udruge
Leptirići održana je radionica u Gradskoj knjižnici Metković. Članovi su posjetili Gradsku knjižnicu Metković, ljubazno ih je
dočekala ravnateljica Vesna Vidović i upoznala ih s radom gradske knjižnice. Nakon upoznavanja udruga Leptirići je za članove i njihove
prijatelje izvela igrokaz „Riba duginih boja“. Djeca su rado odgovarala na pitanja te su imali mogućnost izraziti kreativnost crtanjem i bojanjem likova iz igrokaza. Iz udruge Leptirići posebno se zahvaljujemo ljubaznom osoblju Gradske knjižnice Metković na ustupljenom prostoru, kao i na pomoći pri pripremanju igrokaza. Kakva je atmosfera bila, najbolje možete vidjeti u fotogaleriji.