Udruga Leptirići | U Gradskom parku udruga Leptirići održala sportsku radionicu
Udruga Leptirići | U Gradskom parku udruga Leptirići održala sportsku radionicu
17261
post-template-default,single,single-post,postid-17261,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
U Gradskom parku udruga Leptirići održala sportsku radionicu

U Gradskom parku udruga Leptirići održala sportsku radionicu

Puno navijanja, euforije i smijeha širilo se jutros Gradskim parkom gdje su terapeuti udruge Leptirići održali sportsku radionicu. Ovo je još jedna u nizu radionica koje kroz projekt financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku. Djeca i članovi su s oduševljenjem svladavali razne prepreke i poligone te sudjelovali u utrkama. Cilj ove radionice bio je međusobno sklapanje prijateljstava, zabava i razvijanje zdrave navike vježbanja. Kakva je atmosfera vladala u parku, pogledajte u našoj galeriji…