Udruga Leptirići | Udruga Leptirići u Naroni
Udruga Leptirići u Naroni

Dana 26.07.2019. naši članovi i terapeuti sudjelovali su u radionicama i igraonicama za djecu koje su se održale u Arheološkom muzeju Narona u Vidu. Uz razgledavanje Muzeja, uživali su u prezentaciji antičkih zanata i vatrenih Magosa, izradi frizura iz rimskog doba, predstavi Rimske priče, degustaciji rimskih delicija,..
Za vrijeme prezentacije vatrenih Magosa trebao je dobrovoljac, najhrabrija je bila naša logopedica Tonka Raguž, sudjelovao je i potpredsjednik Alen Kešina. Kako je to sve izgledalo pogledajte u našoj fotogaleriji.