Udruga Leptirići | Udruga Leptirići u Naroni
Udruga Leptirići | Udruga Leptirići u Naroni
17276
post-template-default,single,single-post,postid-17276,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Udruga Leptirići u Naroni

Udruga Leptirići u Naroni

Dana 26.07.2019. naši članovi i terapeuti sudjelovali su u radionicama i igraonicama za djecu koje su se održale u Arheološkom muzeju Narona u Vidu. Uz razgledavanje Muzeja, uživali su u prezentaciji antičkih zanata i vatrenih Magosa, izradi frizura iz rimskog doba, predstavi Rimske priče, degustaciji rimskih delicija,..
Za vrijeme prezentacije vatrenih Magosa trebao je dobrovoljac, najhrabrija je bila naša logopedica Tonka Raguž, sudjelovao je i potpredsjednik Alen Kešina. Kako je to sve izgledalo pogledajte u našoj fotogaleriji.