Udruga Leptirići | Tužna vijest
Udruga Leptirići | Tužna vijest
17365
post-template-default,single,single-post,postid-17365,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Tužna vijest

Tužna vijest

Nitko od nas sebi ne živi, nitko sebi ne umire., Živimo li dakle ili umiremo Gospodinovi smo riječi su svetoga Pavla.
Dragi članovi i prijatelji Udruge teško je prihvatiti tužnu vijest da je Miće Suton redovni član Udruge Leptirići jutros preminuo u 60 godini života.
Posljednji ispraćaj obaviti će se iz mrtvačnice u Vidu u dana 03.kolovoza 2019 (subota) u 18:30 sati. Izraze sućuti obitelj će primati od 17 sati.
Gospodine Bože naš smiluj se njegovoj duši, a obitelji daj snage da prihvate preranu smrt njegovu. Kad od tebe primamo život moramo i smrt. Teško je to i bolno. Dragi Miće počivaj u miru, tvoji prijatelji iz Leptirića molit će se za tebe.
Članovi Ucdpdn Leptirići ovim putem izražavamo iskrenu sućut obitelji Suton.