Udruga Leptirići posjetila Prirodoslovni muzej Metković

Udruga Leptirići posjetila Prirodoslovni muzej Metković

Danas su članovi udruge Leptirići posjetili Prirodoslovni muzej Metković, u sklopu radionica koje kroz projekt financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.
Članovi su pregledali multimedijalni prikaz pet lokaliteta doline Neretve, popratni video materijal ponašanja životinja, zvukove glasanja ptica i vodozemaca, multimedijalni prikaz bioraznolikosti staništa kao i raznovrsnost kukaca, puževa i školjkaša.
Nakon razgledavanja nastavili su druženje u prostorijama udruge gdje su članove počastili slatkišima i sokovima. Iz Udruge Leptirići zahvaljujemo se ravnateljici i osoblju Prirodoslovnog muzeja Metković.
Sve to možete pogledati u fotogaleriji.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)