Udruga Leptirići | Udruga Leptirići posjetila Prirodoslovni muzej Metković
Udruga Leptirići | Udruga Leptirići posjetila Prirodoslovni muzej Metković
17305
post-template-default,single,single-post,postid-17305,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Udruga Leptirići posjetila Prirodoslovni muzej Metković

Udruga Leptirići posjetila Prirodoslovni muzej Metković

Danas su članovi udruge Leptirići posjetili Prirodoslovni muzej Metković, u sklopu radionica koje kroz projekt financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.
Članovi su pregledali multimedijalni prikaz pet lokaliteta doline Neretve, popratni video materijal ponašanja životinja, zvukove glasanja ptica i vodozemaca, multimedijalni prikaz bioraznolikosti staništa kao i raznovrsnost kukaca, puževa i školjkaša.
Nakon razgledavanja nastavili su druženje u prostorijama udruge gdje su članove počastili slatkišima i sokovima. Iz Udruge Leptirići zahvaljujemo se ravnateljici i osoblju Prirodoslovnog muzeja Metković.
Sve to možete pogledati u fotogaleriji.