Udruga Leptirići | Terapeuti Leptirića na Radionici u Međugorju
Udruga Leptirići | Terapeuti Leptirića na Radionici u Međugorju
17498
post-template-default,single,single-post,postid-17498,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Terapeuti Leptirića na Radionici u Međugorju

Terapeuti Leptirića na Radionici u Međugorju

U Kabinetu za fizikalnu medicinu i neurorazvojnu terapiju FizioCare u Međugorju u suradnji s Kabinetom Baseline iz Dubrovnika održana je jedinstvena i praktična radionica “Terapeutska moć igre” bazirana na principima terapije igrom. 

Ova radionica bila je zanimljiva i korisna svim pojedincima koji rade s djecom, kao što su: učitelji, odgojitelji, psiholozi, socijalni radnici, psihijatri, socijalni pedagozi, rehabilitatori, radni terapeuti, dječji terapeuti i stručnjaci za mentalno zdravlje koji su nadogradili znanja o radu s djecom suvremenim spoznajama s osobitim naglaskom na usvajanje praktičnih vještina, izjavile su predstavnice udruge Leptirići.

Iz udruge Leptirići zahvaljujemo Ivani Klarić koja se potrudila prenijeti nam znanje i vještine iz terapije igrom. Našim dragim i vrijednim curama Ireni, Sanji, Martini, Tonki i Vesni veliko hvala što su predstavljale našu udrugu, kao i malenom Toniju kojeg je bilo lijepo vidjeti…