Udruga Leptirići | Novosti vezane za pomoćnike u nastavi
Udruga Leptirići | Novosti vezane za pomoćnike u nastavi
17525
post-template-default,single,single-post,postid-17525,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Novosti vezane za pomoćnike u nastavi

Odlukom broj 3 Ministarstva znanosti i obrazovanja o financiranju projekta udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi od 27.09.2019 godine Ucdpdn Leptirići dodjeljena su 2 pomoćnika za 2 djece. 30. rujna iz Ministarstva obavješteni smo o osobnim podacima djece za koju je odobreno pružanje usluge. 01.listopada njihovi pomoćnici potpisali su Ugovore o radu i započeli s radom. Stručnjaci iz Ministarstva znanosti i obrazovanja nastavljaju evaluaciju dokumentacije, te se nadamo skoroj objavi novih Odluka u kojima će biti riješen status preostalih članova udruge Leptirići. Djecu, roditelje i kandidate za pomoćnike molimo za strpljenje. Sve novosti vezane za udrugu Leptirići pratite na našoj web stranici:
www.udrugaleptirici.hr i facebook stranici.
Odluku možete pogledati ovdje: Odluka o dodjeli bespovratnih sredstva udrugama koje pruzaju usluge pomocnika u nastavi – 2019-2020