Novosti vezane za pomoćnike u nastavi

Odlukom broj 3 Ministarstva znanosti i obrazovanja o financiranju projekta udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi od 27.09.2019 godine Ucdpdn Leptirići dodjeljena su 2 pomoćnika za 2 djece. 30. rujna iz Ministarstva obavješteni smo o osobnim podacima djece za koju je odobreno pružanje usluge. 01.listopada njihovi pomoćnici potpisali su Ugovore o radu i započeli s radom. Stručnjaci iz Ministarstva znanosti i obrazovanja nastavljaju evaluaciju dokumentacije, te se nadamo skoroj objavi novih Odluka u kojima će biti riješen status preostalih članova udruge Leptirići. Djecu, roditelje i kandidate za pomoćnike molimo za strpljenje. Sve novosti vezane za udrugu Leptirići pratite na našoj web stranici:
www.udrugaleptirici.hr i facebook stranici.
Odluku možete pogledati ovdje: Odluka o dodjeli bespovratnih sredstva udrugama koje pruzaju usluge pomocnika u nastavi – 2019-2020

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)