Udruga Leptirići | Napokon i ostalim učenicima pomoćnici u nastavi
Udruga Leptirići | Napokon i ostalim učenicima pomoćnici u nastavi
17571
post-template-default,single,single-post,postid-17571,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Izlet_Kuti_30_05_2016

Napokon i ostalim učenicima pomoćnici u nastavi

Odlukom broj 4 Ministarstva znanosti i obrazovanja o financiranju projekta udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi od 04.10.2019 godine Ucdpdn Leptirići dodjeljeno je 8 pomoćnika za 8 djece. 09. listopada iz Ministarstva obavješteni smo o osobnim podacima djece za koju je odobreno pružanje usluge. U udruzi pripremamo Ugovore o radu, te će kandidati za pomoćnike uskoro biti pozvani na potpisivanje. Za ovu školsku godinu udruzi Leptirići odobreno je 10 pomoćnika za 10 djece koliko se maksimalno moglo tražiti.
Odluku možete pogledati ovdje:

https://www.udrugaleptirici.hr/wp-content/uploads/2019/10/IV-Odluka-o-dodjeli-bespovratnih-sredstava-pomocnici-u-nastavi.pdf