U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu

U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu

Za projekt „Vjerni pratitelj na putu obrazovanja 2“ autora Alena Kešine Ministarstvo znanosti i obrazovanja Ucdpdn Leptirići dodjelilo je bespovratna sredstva za 10 pomoćnika u nastavi 10 djece s teškoćama u razvoju s područja doline Neretve. Pomoćnici su danas održali sastanak s predsjednicom udruge i potpisali Ugovore o radu za tekuću školsku godinu.
Ponosni smo što smo uspjeli osigurati bespovratna sredstva za riješavanje potreba Pomoćnika u nastavi za sve naše članove četvrtu godinu za redom izjavila je predsjednica udruge Ivana Nikolac.

U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)