Udruga Leptirići | U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu
Udruga Leptirići | U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu
17576
post-template-default,single,single-post,postid-17576,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu

U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu

Za projekt „Vjerni pratitelj na putu obrazovanja 2“ autora Alena Kešine Ministarstvo znanosti i obrazovanja Ucdpdn Leptirići dodjelilo je bespovratna sredstva za 10 pomoćnika u nastavi 10 djece s teškoćama u razvoju s područja doline Neretve. Pomoćnici su danas održali sastanak s predsjednicom udruge i potpisali Ugovore o radu za tekuću školsku godinu.
Ponosni smo što smo uspjeli osigurati bespovratna sredstva za riješavanje potreba Pomoćnika u nastavi za sve naše članove četvrtu godinu za redom izjavila je predsjednica udruge Ivana Nikolac.

U Leptirićima Pomoćnici u nastavi potpisali Ugovore o radu