Udruga Leptirići | Drugi tjedan Adventskih radionica u Leptirićima
Udruga Leptirići | Drugi tjedan Adventskih radionica u Leptirićima
17655
post-template-default,single,single-post,postid-17655,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
tjedan Adventskih radionica u Leptirićima

Drugi tjedan Adventskih radionica u Leptirićima

Udruga Leptirići i ove godine organizira tradicionalne Kreativne adventske radionice za sve naše članove i volontere. Cilj radionica je kroz integrativne radionice oživjeti božićni duh u Leptirićima, te pružiti volonterima i korisnicima Udruge posebno iskustvo. Radionice modelira naša volonterka Nikolina Krstičević.
Svakog ponedjeljka, srijede i petka  sve do polovine prosinca od 16 do 19 sati budite naš prijatelj i provedite vrijeme u ugodnom društvu i kreativnom korisnom radu.
Veselimo se zajedničkom druženju!