Udruga Leptirići | Po božićne ukrase dođite u Leptiriće
Udruga Leptirići | Po božićne ukrase dođite u Leptiriće
17731
post-template-default,single,single-post,postid-17731,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Po božićne ukrase dođite u Leptiriće

Po božićne ukrase dođite u Leptiriće

Bliži se najljepše vrijeme u godini, božićno-novogodišnji blagdani! Trebate li ukrase ručne izrade-svratite u udrugu Leptirići svakim radnim danom od 8 do 16 sati i izaberite ukrase s dušom. Rađeni su sa puno pažnje od kvalitetnih materijala što naše radove čini posebnima. Ukrase su izrađivala djeca s teškoćama u razvoju, njihovi roditelji i volonteri, u stanju su svaki prostor podignuti i u njega unijeti dašak božićne atmosfere, trajni su te mogu poslužiti i za nekoliko slijedećih godina. Rezervirajte svoje božićne ukrase kao i blagdanske čestitke na 020/690-321.