Udruga Leptirići | Sveti Nikola posjetio Leptiriće
Udruga Leptirići | Sveti Nikola posjetio Leptiriće
17842
post-template-default,single,single-post,postid-17842,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
naslovna

Sveti Nikola posjetio Leptiriće

Veselo je danas bilo u udruzi Leptirići gdje su razdragana djeca s veseljem dočekala svetog Nikolu koji je tradicionalno ovoj dobroj djeci darivao prigodne poklončiće.

Sreći i zadovoljstvu nije bilo kraja, na slatkišima zahvalili su se vedrim i nasmijanim licima i poklon kuglicom koju su ručno izradili samo za svetog Nikolu. Uz smijeh i veselje , a poneki i plač, djeca su se fotografirala sa svetim Nikolom, koji je morao krenuti i do druge djece, pa se zahvalio, pozdravio i obećao susret iduće godine.