Mup

Donacija

Policijski službenici Interventne jedinice policije Policijske uprave Dubrovačko-neretvanske županije prikupili su novčana sredstva i u ovo predblagdansko vrijeme poželjeli prikupljeni novac donirati dvjema udrugama na području naše županije. Radi se o Udruzi roditelja djece s poteškoćama u razvoju “Dva skalina” iz Dubrovnika i o Ucdpdn Leptirići koje brinu o najranjivijim članovima našeg društva.

Donaciju u iznosu od 2.450,00 kuna predjednici Leptirića danas je osobno predao zapovjednik Interventne jedinice policije gospodin Robert Đođo koji je istaknuo kako se nada da će ovom gestom barem dijelom poboljšati kvalitetu života naših korisnika. Ivana Nikolac u ime članova udruge zahvalila je na ovoj hvale vrijednoj gesti.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)