Udruga Leptirići | Prvašići u posjeti Leptirićima
Udruga Leptirići | Prvašići u posjeti Leptirićima
17910
post-template-default,single,single-post,postid-17910,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Prvašići u posjeti Leptirićima

Prvašići u posjeti Leptirićima

S punim rukama slatkiša za naše članove posjetili su nas učenici 1c i 1e razreda Osnovne škole Stjepana Radića iz Metkovića s učiteljicama Marijanom Kljusurić i Marijom Ketini Hajny. Osim u zajedničkom druženju sudjelovali su i na likovnoj radionici.

Drago nam je što na ovaj način možemo kod djece u najranijoj dobi pobuditi revoluciju pozitivnih osjećaja, te im ukazati koliko je važno cijeniti ono naj dragocijenije u životu -zdravlje! Hvala svim učenicima, njihovim roditeljima i učiteljicama na posjeti i slatkim darovima !