Udruga Leptirići | Potpisan prvi Ugovor u 2020
Udruga Leptirići | Potpisan prvi Ugovor u 2020
18010
post-template-default,single,single-post,postid-18010,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Potpisan prvi Ugovor u 2020

Predsjednica udruge Leptirići Ivana Nikolac i Državna tajnica Ministarstva vanjskih i europskih poslova Andreja Metelko-Zgombić 03.veljače potpisali su Ugovor o financiranju projekta „Europa je naš dom“.

Autorica projekta čija je vrijednost 50.000,00 kuna je Ives Tošić.

Projekt će se provoditi s ciljem informiranja djece i mldih o Europskoj uniji, institucijama EU, predsjedanju Hrvatske EU, zajedničkim politikama i odlukama koje utječu na kvalitetu života, jednake mogućnosti, ravnopravnost građana, te prednosti koje pruža članstvo u EU.

Partner na projektu je Osnova škola Vladimira Nazora Ploče.

Primarni-i-sekundarni-logotip-sa-okvirom