Udruga Leptirići | Poziv na iskaz interesa za potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije
Udruga Leptirići | Poziv na iskaz interesa za potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije
18030
post-template-default,single,single-post,postid-18030,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Poziv

Poziv na iskaz interesa za potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije

U udruzi Leptirići pripremamo novi projekt za pružanje usluge osobne asistencije. Pozivamo osobe s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta, te osobe s intelektualnim teškoćama i mentalnim oštećenjem u dobi od 18 – 65 godina, kojima je potrebna osobna asistencija da nam se jave svakim radnim danom od 8 – 16 sati, osobno ili na 020/690-321.