Udruga Leptirići | SLUŽBENA OBAVIJEST
Udruga Leptirići | SLUŽBENA OBAVIJEST
18046
post-template-default,single,single-post,postid-18046,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
korona

SLUŽBENA OBAVIJEST

Dragi članovi, korisnici i roditelji,

U svrhu sprečavanja epidemije uzrokovane koronavirusom (COVID-19), 19. ožujka prestale su sve aktivnosti u Udruzi Leptirići. Administrativni djelatnici odlukom predsjednice udruge upućeni su na rad od kuće. Za detalje i bilo kakva pitanja nam se možete obratiti putem e-pošte: info@udrugaleptirici.hr

Preporuke možete pratiti na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Ministarstva zdravstva i Ravnateljstva civilne zaštite, na kojima se redovito objavljuju ažurirane informacije vezane za koronavirus.

Pratite službenu stranicu Udruge www.udrugaleptirici.hr U slučaju bilo kakvih promjena, pravovremeno ćemo Vas obavijestiti.

Hvala na razumijevanju!