korona

SLUŽBENA OBAVIJEST

Dragi članovi, korisnici i roditelji,

U svrhu sprečavanja epidemije uzrokovane koronavirusom (COVID-19), 19. ožujka prestale su sve aktivnosti u Udruzi Leptirići. Administrativni djelatnici odlukom predsjednice udruge upućeni su na rad od kuće. Za detalje i bilo kakva pitanja nam se možete obratiti putem e-pošte: info@udrugaleptirici.hr

Preporuke možete pratiti na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Ministarstva zdravstva i Ravnateljstva civilne zaštite, na kojima se redovito objavljuju ažurirane informacije vezane za koronavirus.

Pratite službenu stranicu Udruge www.udrugaleptirici.hr U slučaju bilo kakvih promjena, pravovremeno ćemo Vas obavijestiti.

Hvala na razumijevanju!

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)