Udruga Leptirići | OTKAZANO 9. Međunarodno hodočašće za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom
Udruga Leptirići | OTKAZANO 9. Međunarodno hodočašće za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom
18049
post-template-default,single,single-post,postid-18049,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
otkazano

OTKAZANO 9. Međunarodno hodočašće za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom

Zbog svjetske pandemije koronavirusa, te novonastalih društvenih i ekonomskih promjena koje će uslijediti, Organizacijski odbor Međunarodnog hodočašća za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom u dogovoru sa koordinatorima Hodočašća fra Marinkom Šakotom i fra Zvonkom Benkovićem, sa žaljenjem je donio odluku da se OTKAŽE ovogodišnje 9. Hodočašće za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom koje se trebalo održati od 14.-17. lipnja 2020. u Međugorju.