Udruga Leptirići | Uskoro nastavljamo s terapijama
Udruga Leptirići | Uskoro nastavljamo s terapijama
18122
post-template-default,single,single-post,postid-18122,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Odluka-o-radu-Ucdpdn-Leptirići-tjekom-Epidemije-covid-19

Uskoro nastavljamo s terapijama

Odlukom Upravnog odbora Ucdpdn Leptirići u ponedjeljak 25.svibnja naši terapeuti nastavljaju terapije s korisnicima u kabinetima uz poštivanje Uputa Hzjz. Terapeuti će do početka rada dezinficirati sve prostorije i opremu, te pripremiti rasporede. Molimo članove da iskoriste vrijeme do ponedjeljka da plate zaostale članarine, upoznaju se s Uputama Hzjz i Odlukom Upravnog odbora, te rezerviraju svoje termine. Odluku Upravnog odbora u cijelosti pogledajte ovdje: Odluka o radu Ucdpdn Leptirići tjekom Epidemije covid 19.