Udruga Leptirići | Hvale vrijedna akcija Greya, popijte koktel ili kavu i pomozite rad Udruge Leptirići
Udruga Leptirići | Hvale vrijedna akcija Greya, popijte koktel ili kavu i pomozite rad Udruge Leptirići
18150
post-template-default,single,single-post,postid-18150,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
naslovna

Hvale vrijedna akcija Greya, popijte koktel ili kavu i pomozite rad Udruge Leptirići

Grey&Padrino Club društveno odgovornim radom pomaže rad terapeuta Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.
U petak, 19. lipnja s početkom od 20,30 sati organiziramo GIN & COCTAIL NIGHT, od kojih će sav prihod od konzumacije koktela (promo cijena 25 kn) i svih kava cijelog vikenda biti doniran udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.
Svratite, popijte koktel, zabavite se i s konzumacijom podržite rad terapeuta da najpotrebniji dobiju što zaslužuju.