Udruga Leptirići | Hvale vrijedna akcija Greya, popijte koktel ili kavu i pomozite rad Udruge Leptirići
naslovna

Grey&Padrino Club društveno odgovornim radom pomaže rad terapeuta Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.
U petak, 19. lipnja s početkom od 20,30 sati organiziramo GIN & COCTAIL NIGHT, od kojih će sav prihod od konzumacije koktela (promo cijena 25 kn) i svih kava cijelog vikenda biti doniran udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.
Svratite, popijte koktel, zabavite se i s konzumacijom podržite rad terapeuta da najpotrebniji dobiju što zaslužuju.