Udruga Leptirići | Odluka o dodjeli sredstava Dubrovačko neretvanske županije za sufinanciranje projekata udruga
Udruga Leptirići | Odluka o dodjeli sredstava Dubrovačko neretvanske županije za sufinanciranje projekata udruga
18155
post-template-default,single,single-post,postid-18155,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
dubrovacko_neretvanska_zupanija_logo

Odluka o dodjeli sredstava Dubrovačko neretvanske županije za sufinanciranje projekata udruga

Odlukom o dodjeli sredstava za sufinanciranje programa/projekata udruga iz područja zdravstva, socijalne skrbi i skrbi o osobama s invaliditetom za 2020. godinu Dubrovačko neretvanska županija izdvojiti će ukupno 245.000,00 kuna. Sufinancirati će dva projekta udruge Leptirići: Projekt „Podrška rastu i razvoju Leptirića“ s iznosom od 9.000,00 kuna, a projekt „Povećanje kvalitete života Leptirića“ s iznosom od 5.000,00 kuna. Zahvaljujemo Dubrovačko neretvanskoj županiji na podršci radu naše udruge.
Popis ostalih odobrenih projekata može pogledati ovdje.