Ministarstvo za demografiju obitelj mladeMinistarstvo za demografiju obitelj mlade

Potpisan Ugovor za program “Poletimo zajedno u bolji svijet”

Ivana Nikolac u ime udruge Leptirići i ministrica Vesna Bedeković u ime Ministarstva demografije, obitelji mladih i socijalne politike potpisale su Ugovor o dodjeli financijskih sredstava za provedbu prve godine trogodišnjih programa udruga koje djeluju u području socijalne skrbi pod nazivom „Razvoj i širenje mreže socijalnih usluga koje pružaju udruge“ za razdoblje od 2020 do 2023 godine. Programom naše udruge pod nazivom „Poletimo zajedno u bolji svijet“ sufinancirati će se plaće terapeuta u visini 150.000,00 kuna za prvu godinu provedbe.
Partner u programu je centar za socijalnu skrb Metković.
Zahvaljujemo se Gradu Ploče jer će se program sufinancirati iz proračuna grada u visini 16.128,64 kune godišnje.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)