Udruga Leptirići | Poziv na iskaz interesa za potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije
Udruga Leptirići | Poziv na iskaz interesa za potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije
18181
post-template-default,single,single-post,postid-18181,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Poziv na iskaz interesa za potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije

Poziv na iskaz interesa za potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije

U udruzi Leptirići pripremamo novi projekt za pružanje usluge osobne asistencije. Pozivamo osobe s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta, te osobe s intelektualnim teškoćama i mentalnim oštećenjem koji već imaju izdano Uvjerenje neovisnog tijela vještačenja o ispunjavanju uvjeta za primanje usluge osobne asistencije ili Uvjerenje Odbora za utvrđivanje potrebe za uslugom osobne asistencije o ispunjavanju uvjeta za primanje usluge osobne asistencije da nam se jave svakim radnim danom od 8-16 sati, osobno ili na 020/690-321.