Udruga Leptirići | Neurofeedback i radna terapija ponovno dostupne u Leptirićima !
Udruga Leptirići | Neurofeedback i radna terapija ponovno dostupne u Leptirićima !
18184
post-template-default,single,single-post,postid-18184,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Neurofeedback i radna terapija ponovno dostupne u Leptirićima

Neurofeedback i radna terapija ponovno dostupne u Leptirićima !

Udruga cerebralne i dječje paralize Leptirići obavještava sve članove i ostale građane doline Neretve, da su ponovno dostupne terapije Neurofeedback metode i radna terapija u našim Kabinetima u Metkoviću i Pločama. Naša teta Sanja radni i neurofeedback terapeut vratila se s porodiljnog dopusta i započela s radom.
Svoj termin rezervirajte na 020/690-321 ili 099 7978 061.

Neurofeedback metoda se preporučuje za sve osobe kod kojih su prisutne poteškoće s učenjem, govorom, koncentracijom, nemirom i nesmotrenosti osobe, anksioznosti, psihomotorna napetost, …
Kod poteškoća s finom motorikom (teškoće vidno-motorne koordinacije, nespretnost u pisanju i crtanju,…) ili grubom motorikom (otežano kretanje, teškoće ravnoteže,…), osobe s teškoćama u socijalizaciji, ADHD-u, poremećaji iz autističnog spektra, cerebralne paralize – preporučuje se radna terapija, gdje će radni terapeut procijeniti na koji način intervenirati i omogućiti lakše izvođenje aktivnosti za normalno i nesmetano funkcioniranje u aktivnostima svakodnevnog života.