Udruga Leptirići | Okrugli stol
Udruga Leptirići | Okrugli stol
18197
post-template-default,single,single-post,postid-18197,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Okrugli stol

Okrugli stol

U sklopu provedbe projekta pod nazivom “Edukacijom protiv nasilja” koji je Udruga Leptirići potpisala s MDOMSP u lipnju ove godine jučer je, 27. kolovoza, održan okrugli stol na temu prevencije nasilja nad i među djecom i mladima. Partneri na projektu su OŠ Vladimir Nazor Ploče i Centar za socijalnu skrb Ploče, koji je i organizirao okrugli stol. Na sastanku su sudjelovale ravnateljica CZSS Ploče Mila Kontić, ravnateljica OŠ Vladimir Nazor Ploče Tihana Pažin, službenica PP Ploče za maloljetničku delinkvenciju i obradu kriminaliteta Marijana Štrbić, pedagogica Karmen Tošić, koja je jedna od izvoditelja projektnih aktivnosti, i voditeljica projekta Ives Tošić. Zbog poštivanja epidemioloških mjera broj sudionika bitno je smanjen u odnosu na planirano. Tema sastanka je bila pojavni oblici nasilja na području grada Ploča kao i mjere za prevenciju istih, a zaključak je kako je daleko najzastupljeniji virtualni oblik nasilja dok su ostali oblici minimalno zastupljeni.

hdrpl

hdrpl