Projektom Leptirića osigurana potpora

Projektom Leptirića osigurana potpora u nastavi za 9 djece s teškoćama

Za projekt „Vjerni pratitelj na putu obrazovanja 3“ čiji autor je Ives Tošić, Ministarstvo znanosti i obrazovanja Ucdpdn Leptirići dodjelilo je bespovratna sredstva u iznosu 381.079,95 kuna za 8 pomoćnika u nastavi koji će pružati potporu 9 djece s teškoćama u razvoju na području doline Neretve.

U udruzi Leptirići ponosni smo što smo šestu godinu za redom osigurali sredstva za riješavanje potreba Pomoćnika u nastavi za za sve naše članove. Zahvaljujemo se Ministarstvu znanosti i obrazovanja što je prepoznalo naš rad i kvalitetu našeg projekta.

Za školsku godinu 2020/2021 Ministarstvo je odobrilo 24.857.587,09 kuna za 65 udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi i stručno komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)