Udruga Leptirići | Nova donacija od prodaje knjiga don Stanke Vrnoge
Udruga Leptirići | Nova donacija od prodaje knjiga don Stanke Vrnoge
18210
post-template-default,single,single-post,postid-18210,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Nova donacija od prodaje knjiga

Nova donacija od prodaje knjiga don Stanke Vrnoge

Volonteri udruge Leptrirći nastavili su prodaju trećeg izdanja hit knjige don Stnke Vrnoge „Iz života jednog župnika“. Danas je na račun udruge Leptirići stigla nova donacija od prodaje knjige u iznosu 3.900,00 kuna. Od srca još jednom zahvaljujemo don Stanki, svima koji su kupnjom knjige pomogli rad udruge Leptirići i svima koji pomažu u prodaji knjige. Svoj primjerak možete kupiti u Udruzi Leptirići po cijeni od 50,00 kuna ili naručiti telefonom na 020/690-321.