Udruga Leptirići | Hvalevrijedna gesta don Nedjeljka Kešine
Udruga Leptirići | Hvalevrijedna gesta don Nedjeljka Kešine
18220
post-template-default,single,single-post,postid-18220,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Hvalevrijedna gesta don Nedjeljka Kešine

Hvalevrijedna gesta don Nedjeljka Kešine

Don Nedjeljko Kešina osvjedočeni prijatelj udruge Leptirići donirao je 7.500,00 kuna za terapije nekoliko djece s teškoćama u razvoju iz naše udruge. Don Nedjeljko se trenutno nalazi na godišnjem odmoru u rodnome Vidu. 21 godinu proveo je u biskupiji Wurzbury u Njemačkoj, a na ovu hvalevrijednu gestu odlučio se prilikom oproštaja od svojih župljana župe St. Kilian u Nudlingenu, dekanat Bad Kissingen, odakle je zbog navršene kanonske dobi u 71 godini poslan u mirovinu.
Iz Udruge Leptirići od srca zahvaljujemo na ovoj velikoj gesti za naše članove djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom.