Udruga Leptirići | Hvalevrijedna gesta don Nedjeljka Kešine
Hvalevrijedna gesta don Nedjeljka Kešine

Don Nedjeljko Kešina osvjedočeni prijatelj udruge Leptirići donirao je 7.500,00 kuna za terapije nekoliko djece s teškoćama u razvoju iz naše udruge. Don Nedjeljko se trenutno nalazi na godišnjem odmoru u rodnome Vidu. 21 godinu proveo je u biskupiji Wurzbury u Njemačkoj, a na ovu hvalevrijednu gestu odlučio se prilikom oproštaja od svojih župljana župe St. Kilian u Nudlingenu, dekanat Bad Kissingen, odakle je zbog navršene kanonske dobi u 71 godini poslan u mirovinu.
Iz Udruge Leptirići od srca zahvaljujemo na ovoj velikoj gesti za naše članove djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom.