Udruga Leptirići | Donacija – Ina kartica
Udruga Leptirići | Donacija – Ina kartica
18225
post-template-default,single,single-post,postid-18225,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Donacija - Ina kartica

Donacija – Ina kartica

U skladu s dugogodišnjom praksom društveno odgovornog poslovanja, INA je od svojih početaka angažirani partner zajednice u kojoj djeluje. Sustavno rade na prepoznavanju specifičnih potreba društva, te kroz program sponzorstava i donacija pružaju potporu projektima iz različitih područja. Udruzi Leptirići stigla je donacija goriva na Ina kartici. Od srca zahvaljujemo na donaciji koja nam je u ovom trenutku od izuzetne važnosti za nastavak pružanja usluge prijevoza.