Udruga Leptirići | Natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme
Udruga Leptirići | Natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme
18266
post-template-default,single,single-post,postid-18266,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
naslovna natječaj

Natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme

Ucdpdn Leptirići dana 12. studenoga 2020. godine objavljuje Natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „Radišni i zadovoljni“ UP.02.1.1.13.0260, financiranog iz Europskog socijalnog fonda.

Raspisuje se natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Ucdpdn Leptirići za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „Radišni i zadovoljni“- radnica za pomoć i potporu starijim osobama i/ili osobama u nepovoljnom položaju i/ili osobama s invaliditetom. Pet žena sa šireg područja Grada Metkovića i pet sa šireg područja Grada Ploča.

Sve detalje i uvjete natječaja možete vidjeti u tekstu objave natječaja te na službenim stranicama HZZ.
Natječaj za Udruga Leptirići
Obrazac 1
Prijavni obrazac
Izjava o osposobljavanju