naslovna natječaj

Natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme

Ucdpdn Leptirići dana 12. studenoga 2020. godine objavljuje Natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „Radišni i zadovoljni“ UP.02.1.1.13.0260, financiranog iz Europskog socijalnog fonda.

Raspisuje se natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Ucdpdn Leptirići za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „Radišni i zadovoljni“- radnica za pomoć i potporu starijim osobama i/ili osobama u nepovoljnom položaju i/ili osobama s invaliditetom. Pet žena sa šireg područja Grada Metkovića i pet sa šireg područja Grada Ploča.

Sve detalje i uvjete natječaja možete vidjeti u tekstu objave natječaja te na službenim stranicama HZZ.
Natječaj za Udruga Leptirići
Obrazac 1
Prijavni obrazac
Izjava o osposobljavanju

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)