Udruga Leptirići | Povodom 30 rođendana Tokić d.o.o. donira
Udruga Leptirići | Povodom 30 rođendana Tokić d.o.o. donira
18296
post-template-default,single,single-post,postid-18296,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Tokić d.o.o. donira

Povodom 30 rođendana Tokić d.o.o. donira

Tvrtka Tokić d.o.o. vodeći trgovac autodjelova i popratne opreme u Hrvatskoj slavi svoj 30 rođendan. Tim povodom tvrtka je usmjerila 30 pojedinačnih donacija ukupnog fonda 300.000 kuna humanitarnim i sportskim udrugama, te strukovnim školama. Na prijedlog svog poslovnog partnera tvrtke Auto Agent d.o.o. iz Metkovića, Udruzi Leptirići i Srednjoj školi Metković donirano je po 10.000 kuna. Iz Udruge Leptirići želimo sretan rođendan i zahvaljujemo na hvalevrijednoj donaciji kojom se potiče odgovornost prema široj društvenoj zajednici. Gospodin Mile Kondak ček je uručio Mariju Jurkoviću, na čemu se potpredsjednik u ime članova udruge zahvalio prigodnim poklonom.

Tokić d.o.o. donira