Udruga Leptirići | Međunarodni dan volontera
volonteri slika

Međunarodni dan volontera

Svim volonterima, poštovanim organizatorima volontiranja, udrugama, ustanovama i društvenim institucijama koje svoja vrata otvaraju volonterima iz Udruge Leptirići čestitamo Međunarodni dan volontera !
Hvala što pripadate grupi ljudi koji svijet čine boljim, humanijim i sretnijim !

Međunarodni dan volontera proglasila je opća skupština Ujedinjenih naroda 17. prosinca 1985. godine. Od tada se svake godine 5. prosinca obilježava Međunarodni dan volontera. Cilj je sve aktivnosti volontera i njihov rad učiniti vidljivim na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini.