Skupština zoom

Održana Redovna sjednica Skupštine Ucdpdn Leptirići

Redovna sjednica Skupštine Ucdpdn Leptirići održana je 19. prosinca 2020. godine na daljinu putem Zoom platforme. Radno predsjedništvo Skupštine je vodio potpredsjednik udruge Marijo Jurković. Svim članovima koji imaju pravo glasa prethodno su poslani radni materijali. Na samom početku Skupštine usvojen je Poslovnik, te su izabrana radna tijela Skupštine. Potom je Verifikacijska komisija podnijela izvješće čime je sjednici utvrđen legitimitet. Sukladno usvojenom Dnevnom redu, prezentirano je i jednoglasno usvojeno Izvješće o radu za 2020. g., te financijsko izviješće za 2020 g. Potom su predstavljeni i usvojeni Operativni plan i Financijski plan za 2021. g., Novi Statut, Upitnik o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za 2019. g. Budući da su Melanija Rakić i Alen Kešina podnijeli ostavke na mjesta članova Upravnog odbora, na prijedlog predsjednice Skupština je izabrala dva nova člana Anu Štrbić i Ives Tošić.

Na kraju sjednice, potpredsjednik Marijo Jurković zahvalio je svim prisutnim predstavnicima na aktivnom sudjelovanju i zaključio Redovnu sjednicu Skupštine.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)