Udruga Leptirići | Plinacro d.o.o – Pričaj mi
Udruga Leptirići | Plinacro d.o.o – Pričaj mi
18328
post-template-default,single,single-post,postid-18328,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
naslovna

Plinacro d.o.o – Pričaj mi

Ovim projektom smo željeli našim sadašnjim i budućim članovima osigurati nesmetan nastavak prijeko potrebnih govornih terapija. Govorna terapija se u našoj udruzi provodi sa svrhom prevencije, habilitacije i rehabilitacije poremećaja komunikacije, jezika, govora i glasa od najranije pa sve do odrasle dobi. Terapija je usmjerena na poremećaje socijalne komunikacije, poremećaja jezika, specifične teškoće učenja i slično. Opći cilj projekta je unapređenje kvalitete života djece i mladih s teškoćama u razvoju odnosno omogućavanje mentalnog i fizičkog napretka najosjetljivijoj skupini. Želimo im olakšati život i omogućiti kontinuiran i stručan rad. Ovim projektom očekujemo da ćemo pridonijeti vidljivom napretku naših korisnika. U našoj udruzi govornu terapiju pruža logoped i audiolog Tonka Raguž. Plinacro d.o.o je donirao 10.000,00 kn  za ovaj projekt pod nazivom Pričaj mi. Ovim putem se zahvaljujemo što su prepoznali naš rad i podržali ga.