Udruga Leptirići | Obavijest o prioritetnom cijepljenju
Udruga Leptirići | Obavijest o prioritetnom cijepljenju
18402
post-template-default,single,single-post,postid-18402,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
cijepljenje naslovna

Obavijest o prioritetnom cijepljenju

U prilogu pročitajte važne upute HZJZ koji se odnose na prioritetno cijepljenje roditelja djece s teškoćama u razvoju, mladih i odraslih osoba s invaliditetom, njegovatelja OSI i Osobnih Asistenata OSI.

Za područje grada Ploča možete se obratiti 

dr.epidemiologu Igor Piskač  098/ 344-939

Za područje grada Metkovića možete se obratiti

dr.epidemiologu Miljenko Ljubić  098/ 243-454