Udruga Leptirići | Donacija srednje škole Metković
naslovna

Donacija srednje škole Metković

Jučer su nas u našoj udruzi posjetile nastavnice Srednje škole Metković gđa Rosanda Lovrić i gđa Nina Bjeliš. One su koordinatorice eTwinning projekta odricanja učenika u došašću i korizmi. Ovu korizmu su u sklopu projekta odlučili donirati našoj djeci slatkiše koje su nastavnice prikupile s maturantima budući da ostala djeca, zbog nepovoljne epidemiološke situacije, nisu išla u školu.

Ovim putem se srdačno zahvaljujemo nastavnicama i Srednjoj školi Metković na velikodušnoj donaciji.

Donacija srednje škole Metković