Udruga Leptirići | Donacija srednje škole Metković
Udruga Leptirići | Donacija srednje škole Metković
18464
post-template-default,single,single-post,postid-18464,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
naslovna

Donacija srednje škole Metković

Jučer su nas u našoj udruzi posjetile nastavnice Srednje škole Metković gđa Rosanda Lovrić i gđa Nina Bjeliš. One su koordinatorice eTwinning projekta odricanja učenika u došašću i korizmi. Ovu korizmu su u sklopu projekta odlučili donirati našoj djeci slatkiše koje su nastavnice prikupile s maturantima budući da ostala djeca, zbog nepovoljne epidemiološke situacije, nisu išla u školu.

Ovim putem se srdačno zahvaljujemo nastavnicama i Srednjoj školi Metković na velikodušnoj donaciji.

Donacija srednje škole Metković