Predivna gesta Udruge Mladih Nova – Ploče

Udruga Mladih Nova – Ploče (UMNO) donirala je Polu 3D printani stolni nogomet našoj Udruzi. Udruga Mladih Nova poznata je po tome što je besplatno izradila, kad je bilo najpotrebnije, vizire za sve vrijedne medicinske djelatnike i liječnike. Printer su dobili prijavom na prošlogodišnji natječaj za udruge grada Ploča. Drugi printer dobili su na natječaju za najbolji 3D model. Na koji način djeluju možemo vidjeti iz priloženog. Bave se ponajprije 3D printanjem, izumima, obnovljivim izvorima energije. Ovim putem zahvaljujemo voditelju Udruge Robertu Petrušiću na empatiji spram naših malih i velikih članova koji će uživati u zagarantiranoj zabavi čim nam epidemiološke mjere dopuste takvu vrstu igraonice. Stolni nogomet spremno čeka naše korisnike, što nam ulijeva nadu u još jednu novu dimenziju naših usluga.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)