Udruga Leptirići | 5. svibnja 2021. Obilježavanje Nacionalnog dana osoba s cerebralnom paralizom
Udruga Leptirići | 5. svibnja 2021. Obilježavanje Nacionalnog dana osoba s cerebralnom paralizom
18482
post-template-default,single,single-post,postid-18482,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

5. svibnja 2021. Obilježavanje Nacionalnog dana osoba s cerebralnom paralizom

Djeci i osobama s cerebralnom paralizom, njihovim obiteljima, svim osobama i ustanovama koje o njima brinu čestitamo Nacionalni dan osoba s cerebralnom paralizom.

Život pred nas stavlja brojne izazove, a nekima od nas u vidu teškoća u razvoju. Udruga Leptirići je, zbog nemogućnosti organiziranja obilježavanja ovog dana uživo, pripremila kratki videouradak u kojem su sudjelovale naše terapeutkinje i osobe s cerebralnom paralizom članovi naše Udruge. Ovim videom smo htjeli dočarati/pokazati da se iz nemoćne kukuljice borbom možete transformirati u predivnog leptira, iskoristiti sve svoje potencijale i imati maksimalnu kvalitetu života.