Udruga Leptirići | Dubrovačko – neretvanska županija podržala projekt naše Udruge
Udruga Leptirići | Dubrovačko – neretvanska županija podržala projekt naše Udruge
18515
post-template-default,single,single-post,postid-18515,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Dubrovačko – neretvanska županija podržala projekt naše Udruge

Sukladno Odluci o dodjeli sredstava za sufinanciranje programa/projekata udruga iz područja zdravstva, socijalne skrbi i skrbi o osobama s invaliditetom za 2021. godinu iz sredstava Dubrovačko neretvanske županije našoj Udruzi je odobren iznos od 8.000,00 kuna za provedbu projekta “Senzorna integracija za Leptiriće” i 7.000,00 kuna za “Logopedska podrška Leptirićima”. Odobravanjem ovih projekata sufinanciramo plaće za senzornog terapeuta i logopeda.