Udruga Leptirići | Dubrovačko – neretvanska županija podržala projekt naše Udruge

Dubrovačko – neretvanska županija podržala projekt naše Udruge

Sukladno Odluci o dodjeli sredstava za sufinanciranje programa/projekata udruga iz područja zdravstva, socijalne skrbi i skrbi o osobama s invaliditetom za 2021. godinu iz sredstava Dubrovačko neretvanske županije našoj Udruzi je odobren iznos od 8.000,00 kuna za provedbu projekta “Senzorna integracija za Leptiriće” i 7.000,00 kuna za “Logopedska podrška Leptirićima”. Odobravanjem ovih projekata sufinanciramo plaće za senzornog terapeuta i logopeda.