Udruga Leptirići | Grad Metković objavio odluke o dodjeli sredstava za financiranje programa udruga u 2021. godini
Udruga Leptirići | Grad Metković objavio odluke o dodjeli sredstava za financiranje programa udruga u 2021. godini
18518
post-template-default,single,single-post,postid-18518,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Grad Metković objavio odluke o dodjeli sredstava za financiranje programa udruga u 2021. godini

Grad Metković sa gradonačelnikom Daliborom Milanom donio je Odluku o financiranju projekata kojom su utvrđeni iznosi sredstava financijskih potpora udrugama koje su se javile na Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u socijalnoj skrbi Grada Metkovića. Sukladno toj Odluci našoj Udruzi odobren je projekt “Poletimo u sigurniju budućnost” s iznosom od 82.000,00 kn kojim se sufinanciraju plaće za senzornog terapeuta i logopeda.

Odluka o dodjeli sredstava za financiranje programa udruga u socijalnoj skrbi u 2021. godini