Udruga Leptirići | Mjesečni sastanak “Radišni i zadovoljni”

Mjesečni sastanak “Radišni i zadovoljni”

Dana 15. lipnja 2021. u Pločama održan je redoviti mjesečni sastanak u sklopu projekta ,,Radišni i zadovoljni” UP.02.1.1.13.0260. Na sastanku je sudjelovalo 5 žena pripadnica ciljane skupine iz Ploča i voditeljica projekta. Na sastanku se razgovaralo o provedbi projekta, edukaciji koju pohađaju, izazovima s kojima se susreću te o daljnjim planiranim aktivnostima. Na kraju sastanka su podijeljeni mjesečni paketi za krajnje korisnike projekta.

Projekt  „Radišni i zadovoljni“ sufinancirala je Europska Unija u iznosu od 928.000.00 kuna iz Europskog socijalnog fonda.