Udruga Leptirići | Donacija poduzetnika Petra Pripuza Leptirićima
Udruga Leptirići | Donacija poduzetnika Petra Pripuza Leptirićima
18536
post-template-default,single,single-post,postid-18536,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Donacija poduzetnika Petra Pripuza Leptirićima

Gospodin Petar Pripuz, koji se povukao iz operativnog vođenja kompanije koja ove godine slavi 30. godina djelovanja, osobnim primjerom uvijek je spreman pomoći najosjetljivijim skupinama društva, s ciljem njihove učinkovite rehabilitacije i socijalizacije u društvu.

UCDPDN Leptirići, osnovani 2009. godine s ciljem zagovaranja i promicanja prava djece s cerebralnom i dječjom paralizom, teškoćama u razvoju, te osoba s invaliditetom u dolini Neretve, donirana sredstva će iskoristiti za primarnu svrhu djelovanja i projekte koji su u tijeku.

Zahvaljujemo g. Petru Pripuzu, vlasniku C.I.O.S. Grupacije, na osobnoj donaciji našoj udruzi u iznosu od 10.000,00 kuna.