Svanuo je sunčan dan, našem gradu rođendan!

Poštovane građanke i građani našega Metkovića,

Ponosni na nasljeđe koje su nam ostavili naši preci, slavimo Dan grada Metkovića posvećen našem nebeskom zaštitniku – Svetom Iliji Proroku koji je simbol snage i neustrašivosti. Zahvaljujemo generacijama prije nas koje su stvarale, gradile, branile i voljele naš Metković.

U ovim izazovnim vremenima čuvamo našu tradiciju, prilagođavajući se vremenu i okolnostima. Ali koliko god se sve oko nas mijenja jedna stvar ostaje nepromijenjena, a to je da našega zaštitnika čuvamo tamo gdje je najvažnije – u našim srcima jer je to i stvarno mjesto njegovog štovanja.

Uz želju da se iduće godine svi zajedno okupimo u našem Gradu UCDPDN Leptirići čestitkom naših kreativnih članova od srca čestitaju Dan Grada i blagdan Sv. Ilije.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)