Udruga Leptirići | Edukacija u sklopu projekta
Udruga Leptirići | Edukacija u sklopu projekta
18543
post-template-default,single,single-post,postid-18543,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Edukacija u sklopu projekta

U prostorijama Centra Narona dana 21. srpnja 2021. četiri zaposlenice projekta ”Radišni i zadovoljni” polagale su završni ispit u sklopu edukacije za gerontodomaćice iz projekta “Zaželi – program zapošljavanja žena faza II”. Projektom “Radišni i zadovoljni” predviđeno je osposobljavanje za 10 žena. Cilj osposobljavanja je unaprijediti znanja i vještine i doprinijeti konkurentnosti na tržištu rada te osigurati veću mogućnost za nastavak zapošljavanja nakon završetka projekta.

Projekt “Radišni i zadovoljni” sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.