Udruga Leptirići | Edukacija u sklopu projekta

Edukacija u sklopu projekta

U prostorijama Centra Narona dana 21. srpnja 2021. četiri zaposlenice projekta ”Radišni i zadovoljni” polagale su završni ispit u sklopu edukacije za gerontodomaćice iz projekta “Zaželi – program zapošljavanja žena faza II”. Projektom “Radišni i zadovoljni” predviđeno je osposobljavanje za 10 žena. Cilj osposobljavanja je unaprijediti znanja i vještine i doprinijeti konkurentnosti na tržištu rada te osigurati veću mogućnost za nastavak zapošljavanja nakon završetka projekta.

Projekt “Radišni i zadovoljni” sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.