Udruga Leptirići | ODRŽAN MJESEČNI SASTANAK PROJEKTA ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI” UP.02.1.1.13.0260
Udruga Leptirići | ODRŽAN MJESEČNI SASTANAK PROJEKTA ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI” UP.02.1.1.13.0260
18546
post-template-default,single,single-post,postid-18546,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

ODRŽAN MJESEČNI SASTANAK PROJEKTA ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI” UP.02.1.1.13.0260

Dana 5. srpnja održan je redoviti mjesečni sastanak u sklopu projekta ,, Radišni zadovoljni”. Na sastanku su sudjelovale žene zaposlenice te voditeljica projekta Ivana Nikolac i koordinatorica Ives Tošić. Na sastanku se razgovaralo o provedbi projekta, edukaciji koje pohađaju te na kraju sastanke podijeljeni su paketi za krajnje korisnike. U svrhu provjere kvalitete rada te zadovoljstva korištenjem usluga projekta, ženama su podijeljene anonimne ankete i evaluacijski listići koje će podijeliti svojim korisnicima.

Projekt “Radišni i zadovoljni” sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.