Udruga Leptirići | ODRŽAN MJESEČNI SASTANAK PROJEKTA ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI” UP.02.1.1.13.0260

ODRŽAN MJESEČNI SASTANAK PROJEKTA ,,RADIŠNI I ZADOVOLJNI” UP.02.1.1.13.0260

Dana 5. srpnja održan je redoviti mjesečni sastanak u sklopu projekta ,, Radišni zadovoljni”. Na sastanku su sudjelovale žene zaposlenice te voditeljica projekta Ivana Nikolac i koordinatorica Ives Tošić. Na sastanku se razgovaralo o provedbi projekta, edukaciji koje pohađaju te na kraju sastanke podijeljeni su paketi za krajnje korisnike. U svrhu provjere kvalitete rada te zadovoljstva korištenjem usluga projekta, ženama su podijeljene anonimne ankete i evaluacijski listići koje će podijeliti svojim korisnicima.

Projekt “Radišni i zadovoljni” sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.